Skontaktuj się

Wagi samochodowe

W naszej ofercie znajdą Państwo wagi samochodowe najazdowe, zagłębione oraz przenośne. Produkujemy wagi o konstrukcji stalowej i stalowo–betonowej. Konstrukcja stalowo-betonowa jest najchętniej wybierana przez Klientów nie tylko ze względu na jej bardzo dobry stosunek jakości do ceny, ale przede wszystkim zapewnia ona długoletnie i bezawaryjne użytkowanie.

Wagi inwentarzowe

Każda oferowana przez nas waga inwentarzowa wykonana jest z wysokiej jakości materiałów odpornych na szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne.

Nasze wagi służą do ważenia trzody chlewnej i bydła w gospodarstwach rolnych. Każda wykonana przez nas waga do żywca może mieć różne wymiary oraz zróżnicowany poziom udźwigu, które zawsze dostosowujemy do wymagań i potrzeb Klienta.

Wagi pod mieszalniki i silosy

Oferujemy wagi elektroniczne, dostosowane pod mieszalniki, silosy i różnego rodzaju zbiorniki, wyposażone w elektroniczne układy wskazujące, które wykonane zostały przy zastosowaniu najnowszych technik produkcji i z dbałością o precyzję pomiaru.

Wagi przemysłowe

Wagi przemysłowe oferowane przez naszą firmę znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle i są nieodłącznym elementem wszędzie, gdzie mamy do czynienia z logistyką. Wagi platformowe idealnie sprawdzą się w halach i magazynach. Prosta konstrukcja wagi przemysłowej sprawia, że pomiary dokonywane są ze szczególną łatwością i precyzją.

Wzorcowanie i legalizacja wag

Jedną ze specjalności naszej firmy jest legalizacja, kalibracja i wzorcowanie wag. Legalizację wzorcowanie i kalibrację wag przeprowadzamy na terenie całej Polski.

Posiadamy własny transport z dźwigiem HDS oraz ponad 40 ton wzorców masy. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, realizując je zgodnie z obowiązującymi standardami, normami i wytycznymi Głównego Urzędu Miar.

Po przeprowadzonej analizie wystawiamy świadectwo zgodności, które zawiera wszystkie informacje dotyczące legalizacji lub wzorcowania wagi.

Obróbka CNC

Zajmujemy się wytwarzaniem oprzyrządowania odlewniczego, a także wszelkich części i narzędzi produkcyjnych zgodnie z wymaganiami Klienta.
Proces frezowania CNC odbywa się na nowoczesnych frezarkach 3,4 oraz 5-osiowych, co daje nam możliwość wytwarzania części o:

  • długości do 2480 mm,
  • szerokości do 1780 mm,
  • wysokości do 800 mm.

Mieszalnie pasz

Każda mieszalnia składa się z następujących sekcji:

  • Sekcja załadunku surowców na zbiorniki komponentów,
  • Sekcja przygotowania i rozdrabniania surowca,
  • Sekcja mieszania paszy,
  • Sekcja magazynowania i spedycji surowca gotowego,

Wydajność mieszalni pasz sięga nawet 25 ton na godzinę!
Każdy projekt jesteśmy w stanie dostosować do indywidualnych potrzeb Klienta.