Przedsiębiorstwo Czekała na współczesnym rynku wag samochodowych działa kompleksowo oraz przede wszystkim profesjonalnie. Popularne wagi najazdowe nie są jedynym rozwiązaniem, jakie stworzyliśmy w celu zaspokojenia oczekiwań tych najbardziej wymagających Klientów. Dobrze rozumiemy, że w dzisiejszych czasach poszukujesz nie tylko funkcjonalności, ale także i maksymalnej wygody. A gdyby tak połączyć oba te czynniki? Proponowana w tej kategorii waga samochodowa zagłębiona nie wymaga od Ciebie stosowania różnego rodzaju podjazdów, a jej precyzję pracy śmiało można porównać o zegarków ze szwajcarskich manufaktur. Skontaktuj się z nami i zobacz, że profesjonalna waga samochodowa zagłębiona to brakujący element układanki, budowanej w Twojej firmie od wielu lat. Zapraszamy!

Zainteresowała Cię precyzyjna waga samochodowa zagłębiona? Lepiej trafić nie mogłeś!

Jako niekwestionowany lider reprezentowanej przez nas branży, przedsiębiorstwo Czekała może zaproponować Ci skuteczne, trwałe i proste w obsłudze rozwiązanie służące do pomiarów ciężaru czterokołowców. Nasza waga samochodowa zagłębiona gwarantuje oszczędność miejsca, co jest coraz popularniejszym czynnikiem branym pod uwagę w branżach logistycznych oraz również w wielu innych gałęziach współczesnego przemysłu. Dobrej klasy waga samochodowa zagłębiona sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagana jest znajomość masy pojazdu co do setnych kilograma. Posiadając wieloletnie, praktyczne doświadczenie w branży, stosujemy tylko sprawdzonej jakości materiały produkcyjne. Jesteśmy przekonani, że nasza waga samochodowa zagłębiona przetrwa trudną próbę czasu i ogromną niezawodnością w działaniu będzie charakteryzowała się przez wiele następnych lat. Nie musisz wierzyć nam na słowo. Sprawdź opinie dotychczasowych Klientów!

Wieloletnie doświadczenie w produkcji wag zagłębionych przemawia na naszą korzyść

Dokładamy wszelkich starań, aby na twarzy każdego Klienta zagościł szczery uśmiech, wynikający z pełnego zadowolenia z wykonanej przez nas realizacji. Jak to robimy? Umiejętnie połączyliśmy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnością i kilkoma innowacyjnymi metodami, jakie daje nam współczesny rynek. Efektem końcowym jest waga samochodowa zagłębiona doskonała pod niemal każdym względem. Jako rodzinna firma działamy nieprzerwanie od ponad dwóch dekad, a w tym czasie udało nam się obsłużyć setki Klientów. Działamy na ternie Leszna, jednak pierwszorzędnej jakości waga samochodowa zagłębiona może trafić do Ciebie, nawet jeżeli nie prowadzisz biznesu w jednym z największych miast województwa wielkopolskiego. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły współpracy. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Projektowanie wag samochodowych to nasza pasja, którą dzielimy przez kolejne pokolenia.

Dostępne wymiary wagi samochodowej

Długość x szerokość [m] Typ konstrukcji Nośność wagi do [tona] Działka [kg] Ilość pomostów [szt.] Ilość czujników [szt.]
12 x 3 Waga samochodowa Stalowo – betonowa        60 20 2 6
14 x 3 Waga samochodowa Stalowo – betonowa 60 20 2 6
16 x 3 Waga samochodowa Stalowo – betonowa 60 20 3 8
18 x 3 Waga samochodowa Stalowo – betonowa 60 20 3 8
Jako producent, jesteśmy w stanie wykonać wagę samochodową o wymiarach dostosowanych do Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu!
Waga samochodowa zagłębiona o długości 18m