Czekała S.C. to rodzinne przedsiębiorstwo, które już od 1993 roku specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju wag. Miło nam Cię powitać w kategorii, gdzie proponujemy wyłącznie nowoczesne wagi samochodowe najazdowe. Samodzielnie projektujemy oraz tworzymy rozwiązania przydatne w naprawdę wielu branżach. Przekonaj się o tym na własnej skórze. Zapraszamy do kontaktu. 

Jako grupa specjalistów z wieloletnim doświadczeniem chętnie pomożemy wybrać wagi samochodowe najazdowe, które spełniają oczekiwania każdego Klienta. Bez wyjątków. Utrzymywanie rodzinnej tradycji stanowi dla nas ważny element, jednak śmiało sięgamy po liczne udogodnienia i innowacje technologiczne. Dlatego mamy stuprocentową pewność, że waga samochodowa najazdowa z logo firmy Czekała będzie wyróżniać się maksymalną dokładnością podczas pracy.

Wybierz wagi samochodowe najazdowe, które cechują się wysoką skutecznością pracy

Każdy kilogram jest na wagę przysłowiowego złota. I to właśnie dlatego pracownicy naszej firmy Czekała zwracają szczególną uwagę na pierwszorzędną jakość wykonania zamówienia. Korzystamy tylko z najwyższej klasy materiałów produkcyjnych, a konstrukcję wylewamy na miejscu, podczas montażu tego typu komponentów. Proponowana tutaj waga samochodowa najazdowa wyróżnia się więc nie tylko wysoką skutecznością pomiarów, ale także trwałością stojącą na wysokim poziomie. Sam zadecyduj, jaka wersja wagi najbardziej przyciąga Twoją uwagę. 

Czekała oferuje konstrukcje wykonane ze stali bądź z unikalnego połączenia stali z betonem. Zweryfikuj dostępne wymiary lub zaproponuj własną specyfikację i przejdź do zamówienia rozwiązania, które posłuży Ci przez wiele lat. Nasze wagi samochodowe najazdowe dostarczamy do firm na terenie całego kraju oraz Europy.

Waga samochodowa najazdowa dopasowana do Twoich oczekiwań? Tylko w firmie Czekała!

Za wyborem naszej firmy przemawia przede wszystkim doświadczenie. Na współczesnym rynku działamy nieprzerwanie od ponad dwóch dekad i wiemy, jakie wagi samochodowe najazdowe są obiektem zainteresowania najbardziej wymagających Klientów. Stosujemy wyłącznie nowoczesne technologie projektowania oraz zaawansowanej produkcji, co umożliwia nam tworzenie ofert pod konkretne oczekiwania potencjalnego partnera biznesowego. Jeżeli Twoją uwagę przykuła waga samochodowa najazdowa, maksymalnie dopasowana do profilu prowadzonej przez Ciebie firmy, znajdujesz się w najlepszym możliwym miejscu. 

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że nasze przedsiębiorstwo Czekała zaprezentuje najbardziej konkurencyjną, unikalną ofertę. Dołącz do grona setek zadowolonych Klientów. Postaw na skuteczne oraz wysoce dokładne rozwiązania.

Dostępne wymiary wagi samochodowej

Długość x szerokość [m]Typ konstrukcjiNośność wagi do [tona]Działka [kg]Ilość pomostów [szt.]Ilość czujników [szt.]
6 x 2,5Waga samochodowa stalowa15516
8 x 2,5Waga samochodowa Stalowa301016
12 x 3Waga samochodowa Stalowo – betonowa602026
14 x 3Waga samochodowa Stalowo – betonowa602026
16 x 3Waga samochodowa Stalowo – betonowa602038
18 x 3Waga samochodowa Stalowo – betonowa602038

Jako producent, jesteśmy w stanie wykonać wagę samochodową o wymiarach dostosowanych do Państwa potrzeb.  Przykładem niech będzie wyprodukowana przez nas waga samochodowa najazdowa o długości 24m.